Xi'an Naturetech Co., Ltd
call us on: +86-29-63652300
Aktualności

Efekt nawożenia kwasem humusowym jest bardziej znaczący

Xi'an Naturetech Co., Ltd | Updated: Oct 19, 2017

Nawozy z kwasem humusowym są odpowiednie dla wszystkich rodzajów gleby, kwasu huminowego, ale w różnych warunkach glebowych, efekt plonu jest inny. Test produkcyjny udowodnił:

① brak materii organicznej w polu jałowym i o niskiej wydajności, Humic Acid, zastosowanie zwiększenia wydajności nawozów z kwasem huminowym; żyzna gleba w nawozach wysokoplennych przy zastosowaniu nawozu z kwasem humusowym, ale także zwiększa plon, ale jest to stosunkowo uboga gleba jałowa.

② uboga struktura piasku, sól fizjologiczna, kwaśna czerwona gleba gleba nawóz humusowy, efekt plonowania jest szczególnie widoczny.

(3) Zawartość składników pokarmowych w glebie miała wielki wpływ na wydajność nawozu z kwasem huminowym. Wyniki pokazały, że wydajność kwasu amonowo-humusowego była wyższa niż kwasu humusowego, kwasu humusowego, a wpływ kwasu humusowego i fosforu na glebę był niski. Mniej, poważny brak równowagi azotu i fosforu w glebie lub na glebie jest bardziej stabilny na glebie, efekt nawozu jest bardziej znaczący.

④ wilgotny kwas, nawóz kwaśny humus, nawóz humusowy może wchłaniać wodę, poprawiać warunki oddychania, powstawanie roślin, korzystny korzeń włosa; sucha i sucha ziemia, kwas humusowy, humusowy kwas humusowy może wchłaniać wodę, wodę, utrzymywać wilgoć w glebie, zmniejszać parowanie i zwiększać odporność na susze. Należy zauważyć, że nawóz humusowy jest nawóz hi-water, kwas humusowy kwas humusowy sucha gleba z nawadniania, efekt będzie lepszy.

Po pierwsze, nawóz z kwasem humusowym wybiera się zgodnie z metodą aplikacji. Jeśli stosowany jest jako Chong Shi, nawadnianie kroplowe lub opryskiwanie dolistne, zaleca się stosowanie humawianu potasu, humianu amonu lub fulwatu potasu, fenwalanu amonu. W przypadku stosowania nawozu podstawowego, Humic Acid zaleca się wybór humusu amonowego lub humusu amonowo-saletrzanego oraz innych nawozów, aplikacja powinna zwrócić uwagę na pochowany w glebie, ponieważ kwas humusowy, amoniak i wodorowęglan amonu, jest produktem kombinacja, łatwe do ulatniania się, Shi lub spray z liści. Ponadto nie należy podawać humusu sodu w glebie o wysokim pH (soli fizjologicznej).

Po drugie, zgodnie z preferencjami upraw i węzłami wzrostu wybierz nawóz z kwasem humusowym. Dla drzew owocowych, na przykład, nacisk na nawożenie w upadku nawozów, Nawóz potasowy Humic Acid, nawożenie wiosenne na nawóz azotowy, kiełkowanie i zróżnicowanie skupienia na nawozie fosforowym i nawozie potażowym na okres ekspansji owocu będą musiały się skupić nawozów azotowych, nawozów potasowych, nawozów wapniowych i mikro-nawozów. Ponadto, ale także z preferencjami nawożenia upraw. Na przykład drzewa owocowe, warzywa z bakłażana, tytoń, trzcina cukrowa itp. To rośliny potasowe, najlepsze zastosowanie nawozu humusowo-potasowego.

Wreszcie, nawozy humusowe są wybierane na podstawie kategorii i kosztów uprawy. Kwas humusowy Kwas humusowy nawozowy w zależności od rodzaju i ilości składników odżywczych dzieli się na nawóz na pierwiastek huminowy, nawozy z kwasem humusowym (mieszany), nawóz organiczny na bazie kwasu huminowego, nawóz organiczno - nieorganiczny na bazie kwasu huminowego, nawóz na pierwiastki śladowe kwasu humusowego.

Dla drzewek warzywnych i owocowych, Humic Acid można wybrać nawóz organiczny z kwasem humusowym, kwas humusowy organiczno - nieorganiczny związek nawozowy lub pierwiastki śladowe kwasu huminowego w nawozie, te nawozy, stosowanie kwasu huminowego, w materii organicznej może osiągnąć 20% do 45%, może skutecznie poprawić smak i kolor plonu.


Contact Us

Dodaj: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Xi'an Chiny 710065

Tel: 86-29-63652300

E-mail: info@agronaturetech.com

Www: www.agronaturetech.com

Copyright © Xi'an Naturetech Co., Ltd